قالیشویی و مبل شویی نفس

مبل شویی

مبل شویی

فهرست مطالب

مبل شویی

مبل و صندلی یکی از لوازم پر مصرف در خانه های امروزی ما می باشد و جزء لوازمی است که بیشترین استفاده روز مره را از آن میبریم. همچنین نسبت به نوع سلیقه و راحتی خود اقدام به خرید مبل راحتی یا کلاسیک می کنیم و خانه یا محل کار خود را با آن تزیین یا ست می نماییم.

مزایا و معایب داشتن مبل :

مزایا :

نشستن راحت

فشار کمتر به پا و ستون فقرات

کثیفی کمتر قالی

عدم تماس بدن با قالی یا فرش و جلوگیری از حساسیت پوستی

معایب :

نیازمند مراقبت و تمیز نگه داشتن

 

یکی از مواردی که شما باید انجام دهید تمیز کردن و شستشو مبل به‌صورت دوره ای است.

 

هرچند وقت یکبار نیاز هست مبلمان شستشو شود ؟ :

بسته به مصرف و کثیفی آن متغیر است و حتما نباید در یک دوره خاص شسته شود. اگر کودک دارید طبیعی است که مبلمان با مواد خوراکی یا بازی بچه ها کثیف شود و این امر باعث رشد باکتری و قارچ ها در بافت و الیاف پاچه مبل می شود و اگر تمیز نشود با مشکلات حساسیت پوستی مواجه خواهید شد.

 

مبل شویی | شستشوی مبل در منزل :

 

یکی از دغدغه های همه مشتریان ما این است که مبلمان در منزل یا در محل کار خودشان تمیز شود و بیرون از آنجا انجام نشود. ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که کلیه مبلمان شما در محل تمیز و تحویل شما خواهد شد.

 

بهترین خدمات مبل شویی در تهران

 

خدمات مبل شویی در منزل چگونه است؟

با دیدن و مشاهده لکه ها و مقدار کثیفی و همچنین جنس و طرح پارچه کارشناسان ما مواد شوینده مورد نظر برای شما را آماده کرده و در زمان حضور برای تمیز کردن آن را با خود همراه خواهند آورد. شاید مبلمان شما خاص بوده و نحوه و دستگاه شستشوی آن متفاوت باشد. بهتر است از قسمت رزرو آنلاین اقدام به پر کردن فرم نموده و عکس مبلمان و لکه ها و کثیفی آن را بارگذاری نموده تا پرسنل مخصوص مبلمان شما از تمیزی ، مواد مورد استفاده ، هزینه و زمان آن را با شما هماهنگ می نماید و در صورت رضایت اقدام به حضور در محل خواهد نمود.

چه خدماتی در شستشوی مبل در منزل ارائه می‌شود؟ :

تمیز کردن مبلمان با جاروبرقی

گرد گیری و لکه گیر پایه ها

تمیز کردن مبلمان

خشک کردن و مکش آب و مواد شوینده روی مبل

 

برای سفارش خدمات مبل شویی از بخش رزرو آنلاین سایت اقدام فرمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.