قالیشویی و مبل شویی نفس

مبل شویی در لواسان

مبل شویی در لواسان

فهرست مطالب

خدمات مبل شویی در لواسان

مبل و صندلی و تشک خوشخواب و طبی یکی از لوازم پر مصرف در خانه های امروزی ما می باشد و جزء لوازمی است که بیشترین استفاده روز مره را از آن میبریم . همچنین نسبت به نوع سلیقه و راحتی خود اقدام به خرید مبل راحتی یا کلاسیک می کنیم و خانه یا محل کار خود را با آن تزیین یا سِت می نماییم.

مبل های کثیف بخشی از حقیقت اجتناب‌ ناپذیر زندگی ما هستند; خرده‌های بیسکوییت و فرورفتن چیپس لای درزها، لکه‌ی نوشیدنی روی دسته‌ها و رد حیوانات خانگی روی سطح مبل ، همه و همه جزو دردسرهایی هستند که تجربه کرده‌ایم.

مبلمان پارچه ای ، تشک خوشخواب و صندلی ها نیاز به نظافت و نگهداری دارند زیرا برجسته ترین عنصر دکوراسیون خانه و محل کار ماست ;با وجود ویروس کرونا شستن منظم صندلی ها و مبل ها باعث افزایش بهداشت محیط خواهد شد، زیرا سطح مبل ها در اثر تماس و نشستن در مرور زمان دچار لک و آلودگی و محل برای رشد باکتری ها و قارچ ها خواهند بود.

فرآیند شستشو در مبل شویی لواسان با استفاده از شامپو های مناسب و دستگاه مبل شویی حرفه ای و صنعتی که دارای فوم و برس مخصوص هستند صورت می گیرد.

 

 

خدمات مبل شویی لواسان در منزل چگونه است؟

با دیدن و مشاهده لکه ها و مقدار کثیفی و همچنین جنس و طرح پارچه کارشناسان ما مواد شوینده مورد نظر برای شما را آماده کرده و در زمان حضور برای تمیز کردن آن را با خود همراه خواهند آورد . شاید مبلمان شما خاص بوده و نحوه و دستگاه شستشوی آن متفاوت باشد. بهتر است از قسمت رزرو آنلاین اقدام به پر کردن فرم نموده و عکس مبلمان و لکه ها و کثیفی آن را بارگذاری نموده تا پرسنل مخصوص مبلمان شما از تمیزی ، مواد مورد استفاده ، هزینه و زمان آن را با شما هماهنگ می نماید و در صورت رضایت اقدام به حضور در محل خواهد نمود.

 

برخی از خدمات مبل شویی در لواسان :

شستشوی انواع مبلمان چوبی، فلزی، و پارچه ای منازل

شستشوی انواع مبلمان اداره ها و سالن های سینما، رستوران ها و هتل ها

شستشوی انواع تخت خواب، تشک و خوشخواب

شستشوی صندلی و انواع صندلی خودرو و اتوبوس ها

شستشوی انواع پرده بدون ساییدگی و پارگی

شستشوی لوازم منزل با روکش پارچه ای

شستشوی مبلمان ویلایی

 

مراحل مبل شویی در منزل شما با استفاده از دستگاه :

1- تمیز کردن مبلمان با جاروبرقی کمک میکند تا کثیفی های رو و داخل مبل و درزهای موجود در آن تمیز شده و سرعت و نتیجه خروجی کار بیشتر ملموس باشد .

ادامه مطلب
مبل شویی در نیاوران

2- گردگیری و لکه گیری پایه ها نیز برای نمای بهتر مبل برای شما انجام میگیرد ( برخی از لکه ها قابل پاک شدن به راحتی با دستگاه نیست و این مربوط به تعمیر کار مبل می باشد . )

3- در این مرحله با استفاده از دستگاه مخصوص مواد شوینده روی مبل شما منتقل می شود و هم زمان عملیات تمیز کردن صورت می گیرد.

تمام الیاف مبل تمیز می شود و با عبور مواد شوینده از بافت پارچه مبل هرگونه کثیفی ، باکتری ، قارچ موجود در خود را از بین می برد و باعث تمیزی بهتر آن می شود .

4- خشک کردن و مکش توسط دستگاه مخصوص آب و خاک انجام می شود و تمامی کثیفی حتی ریز ترین آن را از زیر الیافت پارچه تمیز کرده و مبل شما بصورت کامل عاری از آلوگی ، کثیقی ، باکتری و قارچ ها خواهد شد .

 

تجربه اپراتور مبل شویی با دستگاه را بر عهده دارد بسیار مهم است.
نحوه صحیح شستشوی مبل و خشک کردن آن بستگی به مهارت اپراتور مبل شور دارد.این دستگاه می تواند بخش زیادی از آب و رطوبت مبل ها را با موتور مکنده از بین ببرد و مبلمان به صورت تقریبا خشک شده تحویل داده می شود.

 

چه خدماتی در شستشوی مبل در لواسان ارائه می گردد :

ارائه خدمات شستشوی مبل ۵ ،۷ و۹ نفره، شستشوی تشک خوشخواب و طبی ، شستشوی فرش و موکت.

شستشو با دستگاه های تمام اتوماتیک و مواد شوینده نانو انجام می گیرد.

استفاده از متخصصین مبل شویی و مواد شوینده نانو .

 

قیمت مبلمان چگونه محاسبه می شود؟

در قیمت مبل شویی فاکتورهای زیر اهمیت فراوان وجود دارد .

نوع مبلمان

تعداد مبلمان و تشک ها و پشتی ها

جنس پارچه

مقدار کثیفی

لکه های خاص

 

شستشوی مبل در منزل چقدر طول می‌کشد؟

بطور استاندارد نزدیک به یک ساعت بیشتر زمان نیاز نیست تا مبلمان شما بصورت کامل تمیز گردد .

آیا شستشوی مبل در لواسان تخفیف دارد؟

با توجه به بالا رفتن مواد شوینده و عدم افزایش اجرات مبل شویی برای مشتریان در بار اول تخفیفی نخواهد داشت ولی در سری های بعدی درصدی را بابت مشتری مداری برای شما عزیزان در نظر خواهیم گرفت.

 

برای دریافت خدمات سریع تر از بخش رزروآنلاین سایت اقدام به  ثبت سفارش نمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.