قالیشویی و مبل شویی نفس

مبل شویی در تجریش

مبل شویی در تجریش

فهرست مطالب

خدمات مبل شویی در تجریش

مبل و صندلی و تشک خوشخواب و طبی یکی از لوازم پر مصرف در خانه های امروزی ما و ادارات می باشد و جزء لوازمی است که بیشترین استفاده روز مره را از آن می بریم. پس با توجه به گستردگی ویروس کرونا واجب است که هر چند ماهی آنها را شستشو و تمیز کنیم.

مبل های کثیف بخشی از حقیقت اجتناب‌ ناپذیر زندگی ما هستند; خرده‌های بیسکوییت و فرورفتن چیپس لای درزها، لکه‌ی نوشیدنی روی دسته‌ها و رد حیوانات خانگی روی سطح مبل ، همه و همه جزو دردسرهایی هستند که تجربه کرده‌ایم.

مبلمان پارچه ای ، تشک خوشخواب و صندلی ها نیاز به نظافت و نگهداری دارند زیرا برجسته‌ترین عنصر دکوراسیون خانه و محل کار ماست ;با وجود ویروس کرونا شستن منظم صندلی ها و مبل ها باعث افزایش بهداشت محیط خواهد شد، زیرا سطح مبل ها در اثر تماس و نشستن در مرور زمان دچار لک و آلودگی و محل برای رشد باکتری ها و قارچ ها خواهند بود.

فرآیند شستشو در مبل شویی تجریش با وچود افراد کار آزموده ومتخصص این کار و با استفاده از شامپو های مناسب و دستگاه مبل شویی حرفه ای و صنعتی که دارای فوم و برس مخصوص هستند صورت می گیرد.

 

 

خدمات مبل شویی تجریش در منزل چگونه است؟

با دیدن و مشاهده لکه ها و مقدار کثیفی و همچنین جنس و طرح پارچه کارشناسان ما مواد شوینده مورد نظر برای شما را آماده کرده و در زمان حضور برای تمیز کردن آن را با خود همراه خواهند آورد. شاید مبلمان شما خاص بوده و نحوه و دستگاه شستشوی آن متفاوت باشد.

بهتر است از قسمت رزرو آنلاین اقدام به پر کردن فرم نموده و عکس مبلمان و لکه ها و کثیفی آن را بارگذاری نموده تا پرسنل مخصوص مبلمان شما از تمیزی ، مواد مورد استفاده ، هزینه و زمان آن را با شما هماهنگ می نماید و در صورت رضایت اقدام به حضور در محل خواهد نمود.

 

برخی از خدمات مبل شویی تجریش :

شستشوی انواع مبلمان چوبی، فلزی، و پارچه ای منازل

شستشوی انواع مبلمان اداره ها و سالن های سینما، رستوران ها و هتل ها

شستشوی انواع تخت خواب، تشک و خوشخواب

شستشوی صندلی و انواع صندلی خودرو و اتوبوس ها

شستشوی انواع پرده بدون ساییدگی و پارگی

شستشوی لوازم منزل با روکش پارچه ای

 

مراحل مبل شویی در منزل شما با استفاده از دستگاه :

1- تمیز کردن مبلمان با جاروبرقی کمک میکند تا کثیفی های رو و داخل مبل و درزهای موجود در آن تمیز شده و سرعت و نتیجه خروجی کار بیشتر ملموس باشد.

ادامه مطلب
مبل شویی در فرشته

2- گردگیری و لکه گیری پایه ها نیز برای نمای بهتر مبل برای شما انجام میگیرد (برخی از لکه ها قابل پاک شدن به راحتی با دستگاه نیست و این مربوط به تعمیر کار مبل می باشد. )

3- در این مرحله با استفاده از دستگاه مخصوص مواد شوینده روی مبل شما منتقل می شود و هم‌زمان عملیات تمیز کردن صورت می گیرد.

تمام الیاف مبل تمیز می شود و با عبور مواد شوینده از بافت پارچه مبل هرگونه کثیفی ، باکتری ، قارچ موجود در خود را از بین می برد و باعث تمیزی بهتر آن می شود.

4- خشک کردن و مکش توسط دستگاه مخصوص آب و خاک انجام می شود و تمامی کثیفی حتی ریزترین آن را از زیر الیافت پارچه تمیز کرده و مبل شما به‌صورت کامل عاری از آلوگی ، کثیقی ، باکتری و قارچ ها خواهد شد.

 

تجربه اپراتور مبل شویی با دستگاه را بر عهده دارد بسیار مهم است.

نحوه صحیح شستشوی مبل و خشک کردن آن بستگی به مهارت اپراتور مبل شور دارد.این دستگاه می تواند بخش زیادی از آب و رطوبت مبل ها را با موتور مکنده از بین ببرد و مبلمان به صورت تقریبا خشک شده تحویل داده می شود.

 

چه خدماتی در شستشوی مبل در تجریش ارائه می گردد :

ارائه خدمات شستشوی مبل ۵ ،۷ و۹ نفره، شستشوی تشک خوشخواب و طبی ، شستشوی فرش و موکت.

شستشو با دستگاه های تمام اتوماتیک و مواد شوینده نانو انجام می گیرد.

استفاده از متخصصین مبل شویی و مواد شوینده نانو.

برای دریافت خدمات سریع تر از بخش رزروآنلاین سایت اقدام به  ثبت سفارش نمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.